Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odchov "B" - sheltie

15. 6. 2011

 

 

stenatka.jpg

Dne 24.3.2011 se narodilo 5 štěňátek ze spojení Velvet Vesco z Arcamony a Pretty Petty z Benešovské zahrady- tři holčičky a dva kluci.

p1070587.jpg

Pejsek Balu Balboa

Balu bydlí se svým páníčkem v Čáslavy. Zaplnil místo v srdíčku p.Bohuslava, kterému zemřel jeho letitý šeltií kamarád.  

 balu.jpg

 p1080109.jpg

Pejsek Benjamínek

Beník se skvělě zabydlel u svých páníčků v Praze. Bude se rekreovat půl roku na venkovské chalupě. Také se dostal do rodiny, která již šeltičku měla.

 benjaminek.jpg

benjamin-doma.jpg

p1080116.jpg

Fenka Bennu - "Baboušek"

Tady to musím rozepsat-na papírově Bennu se volá Babou- takže se jmenuje Baboušek. Bydlí v Berouně a je prý moc poslušná.

bennu.jpg

bennu-doma.jpg

p1070681.jpg

Fenka Ballerinka Crazy

Měla jsem velké štěstí a i tato fenka má prostě "suprovou" rodinu. Zabydlela se v České Lípě, kde má spoustu kočičích kámošů a také psí kámošku. Jmenuje se Crazy- přezdívaná "aligátor" =o)

ballerinka.jpg

003.jpg

balerinka-doma.jpg

Fenka Babou Bessy - "Bennu"   

Tak tady je ten zádrhel  s jménem. Doma zůstala Babou - ale toto jméno  používají majitelé  na fenku Bennu. Když jsme se rozhodovali, zda si ji necháme - tak jsme si řekli "no Bóže-o jednoho psa víc....." a to se hned chytlo a začali mi na ni volat "Bóžo". Při představě, jak na ni na cvičáku volám tímto jménem- mě vždy polilo horko. Nakonec se umoudřili a dnes už používají jméno Bennu. Fenka zůstává doma se svojí mamkou, taťkou a dvěma tetičkama =o). 

babou.jpg

benu.jpg